Powrót na stronę główną

Oleje silnikowe

Najwyższej klasy oleje silnikowe do Diesli i silników benzynowych. Prowadzimy sprzedaż oleji syntetycznych, półsyntetycznych, oraz mineralnych do samochodów osobowych, ciężarowych, traktorów, maszyn rolniczych, motocykli i skuterów. W naszej ofercie posiadamy oleje konfekcjonowane, oraz z beczki. Prowadzimy sprzedaż olejów wiodących na rynku marek: Castrol, Mobil, Elf, Shell, GM, Lotos, Orlen, Motul, Gulf i Total.

Płyny do chłodnic

Oferujemy płyny do chłodnic zalecane przez producentów jak i uniwersalne. Najwyższej klasy płyny chłodzące skutecznie zabezpieczają silnik przed przegrzaniem i uszkodzeniem. W naszym sklepie dostępne są zarówno koncentraty jak i płyny chłodzące gotowe do użytku.

Płyny do spryskiwaczy

Płyny do spryskiwaczy letnie i zimowe o miłym zapachu, w wygodnych w użytku pojemnikach.

Płyny hamulcowe

Układ hamulcowy jest ważnym elementem pojazdu, od którego zależy bezpieczeństwo kierowcy. Dlatego należy regularnie kontrolować stan ilościowy jak i jakość (zanieczyszczenie) płynu hamulcowego. W naszej ofercie posiadamy płyny hamulcowe oznaczone symbolami DOT3, DOT4 i DOT5. Wyższa liczba oznacza wyższą jakość płynu.

Oleje przekładniowe i płyny hydrauliczne

Oleje przekładniowe chronią skrzynie biegów jak i inne narażone na duże tarcie i temperatury elementy pojazdów silnikowych, traktorów i maszyn rolniczych. Wysokiej klasy olej wydłużają żywotność i zmniejszają hałas emitowany przez te elementy.
Prowadzimy sprzedaż płynów hydraulicznych do samochodów jak i maszyn rolniczych.

Powered by: WebWork.com.pl  Copyright © Bastek Auto Części 2013 - Części i akcesoria samochodowe, do maszyn rolniczych, motocykli i skuterów AutoCzesciBastek.pl